Myjnie bezdotykowe
Katalog
Budowa myjni

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane ze sprzedażą, budową, obsługą i serwisowaniem myjni samoobsługowych na terenie całego kraju.

W ofercie budowa myjni bezdotykowych od 2 do 10 stanowiskowych.
30 letnie doświadczenie, nasze myjnie bezdotykowe funkcjonują w 10 krajach!

  • Obsługa myjni bezdotykowej dla użytkowników jest bez problemowa.
  • Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować przemyślane rozwiązania na lata.
  • Nasze myjnie bezdotykowe są solidne i trwałe a przy tym wydajne
  • Nowatorskie rozwiązanie dozowanie chemii płynnej ContinuousFlow
  • Nasze myjnie bezdotykoweprzyjazne dla środowiska.
  • Oferujemy chemię do myjni najwyższej jakości



ROZWIĄZANIA DOPASOWANE DO NASZYCH KLIENTÓW

Możliwość prostego prowadzenia myjni bezdotykowej sprawia że myjnia jako biznes to świetny pomysł, zarówno jako jedyny biznes jak obok istniejącego obiektu. Jest to inwestycja prosta w obsłudze która nie wymaga dużo zaangażowania od właściciela, podczas codziennego funkcjonowania. A to wszystko dzięki rozwiązaniu i zautomatyzowaniu, które oferuje firma ABOX system. Wystarczy znaleźć odpowiednią lokalizację, jak np. przy dużym osiedlu lub ruchliwej drodze, a zarobek jest gwarantowany.

Budowa myjni na terenie centrum handlowego to coraz popularniejsze rozwiązanie. W czasach, gdy każdy chce mieć wszystko pod ręką, dodanie myjni do usług galerii handlowej jest gwarancją dotarcia do dużej liczby potencjalnych klientów. Bowiem rodzinne zakupy to okazja to umycia samochodu. Gdy jeden z członków rodziny jest na zakupach, to zazwyczaj drugi pożytkuje ten czas na mycie auta. Oszczędność czasu dla klienta centrum to okazja do zarobku na myjni.

Myjnia bezdotykowa jest doskonałym pomysłem na poszerzenie oferty usług stacji benzynowej. Myjnia bezdotykowa stała się nieodłącznym elementem stacji, którego oczekuje kierowca. Oba obiekty uzupełniają się nawzajem zwiększając dochody. Dzięki łatwemu dostępowi od stacji na myjnię, jest ciągle dostępna potencjalnych klientów. Dobrym rozwiązaniem jest wprowadzenie systemu lojalnościowego, który może wspierać zarówno stację jak i myjnię.

Myjnia, w takim obiekcie jak stacja kontroli pojazdów, warsztat samochodowy lub serwis oponiarski, pozwoli na generowanie dodatkowych dochodów bez dużych nakładów i lepiej wykorzystać potencjał lokalizacji. W przypadku wulkanizacji pozwoli na ustabilizowanie zarobku cały rok, poza sezonem zmiany opon. Klient warsztatu, po wykonanej naprawie skorzysta z usługi mycia, która dopełni kompleksową pielęgnację pojazdu. A możliwość umycia klientowi samochodu po naprawie pozwoli zwiększa prestiż usługi.

Więcej informacji na temat kosztu budowy myjni samochodowej pod ten link

en_GBEnglish (UK)